پراتا تکنولوژیپراتا تکنولوژی

header

شرکت داده پردازان ویرا تندیس النا ،با نام تجاری پراتا تکنولوژی ، پیشرو در زمینه فناوری اطلاعات و خدمات دیجیتال با بیش از ۳ سال سابقه درخشان ، به ارائه راه حل های نوآورانه و کارآمــد برای مشتــریان خود، پرداخته است.

i 1i 2i 3

پایه های اصلی پراتا تکنولوژی

foundationاکادمی

آکادمی پراتا با برگذاری دوره های جامع آموزشی کوتاه مدت و بوت کمپ های تخصصی، مسؤلیت آموزش و تامین نیروی انسانــی متخصص در کلان حوزه های علـم داده، کلان داده و هوش مصنوعی را برعهده دارد.

scienceتولید محصول علم محور

تولید محصولات علم محور در پراتا تکنولوژی جهت کمک به کسب و کارها در راستای  استفاده از علوم جدید و بالا بردن بهره وری و کاهش هزینه ها میباشد.

researchمرکز تحقیقاتی

مرکز تحقیقاتی پراتا دارای دو هدف اصلی ، تحقیق در خصوص نیازهای بازار کهاز طریق راهکارهای داده محور یا هوش مصنوعی قابل رفع باشد و نیز تحقیق بر روی روش ها و راهکارهای جدید جهت افزایش بهره وری کسب و کارها پایه گذاری شده است.

missionمأموریت

هدف اصلی شرکت پراتا تکنولوژی ، پردازش و تحلیل داده های مشتریان با حداکثر امنیت و ارائه محصولات و سرویس های مبتنی بر هوش مصنوعی است که با ایجاد تصمیم های بهینه و ادغام کلان داده ، یادگیری ماشین و یادگیری عمیق با اخرین تکنولوژی های  نرم افزاری و تیم متخصص صورت میگیرد.

eyeچشم انداز

پراتا تکنولوژی با محوریت ارائه راهکارهای مبتنی بر دیتا و هوش مصنوعی جهت حل موانع و چالش های کسب و کارها به خصوص در حوزه های بانـکداری و مالـی ، مخابرات، بیمه و سلامت تاسیس گردیده .

washingtonفرهنگ

تیم پراتا قصد دارد محیطی سرشار از شادی و رضایت را با هدف طراحی و ساخت محصولات نوآورانه برای کارمندان خود  آماده کند. هدف ما این است که نه تنها مهارت فنی اعضای تیم، بلکه مهارت های اجتماعی و کار تیمی آنها را نیز ارتقا دهیم. هرکسی با وجود نقش و جایگاهی که دارد برای ما ارزشمند است و هر یک از اعضای تیم مسئول نظارت بر پیشرفت خود می باشند.